Vítejte na stránkách Klubu litovelského pétanque (KLIP Litovel).

Rádi se s Vámi setkáme na našich turnajích nebo v pondělí (případně ve čtvrtek), kdy máme od 17:30 hodin v měsících duben a říjen (18 hod květen až září) na petanquedromu v Litovli u sokolovny tréninky pétanque.

Pořadí z posledního turnaje v Litovli

publikováno 05.11.2016

          trojice TOP KLIP 2016 výsledné pořadí:
1.- PC Sokol Lipník - Vavrovič Petr ml.-PC Kolová Jindřich Kauca-PC Sokol Lipník Petr Fafek
2.- Carreau Brno - Michálek Ivo-SP. DMSEK Katowice 0 Maciej Zlobinski-SP. DMSEK Katowice 0 Matejek Paweł
3.- MKP MYŚLENICE - Teufel Rafał Tomasz-MKP MYŚLENICE Dawid Żądło-MKP MYŚLENICE Łukasz Święch
4.- HRODE KRUMSÍN - Pírek Martin-Carreau Brno Petr Juráň-    Zlomana Zláničková
5.- HAPEK - Bureš Pavel st.-FENYX Adamov Jan Charvát-TOP - ORLOVÁ Jiří Ulmann
6.- HRODE KRUMSÍN - Pořízka Zbyšek-HRODE KRUMSÍN Miroslav Krpec-HRODE KRUMSÍN Jana Krpcová
7.- SKP Hranice VI-Valšovice - Gratcl Martin-SKP Hranice VI-Valšovice Zbyněk Jakeš-Ostrava   Šugar Zdeněk
8.- HRODE KRUMSÍN - Faltýnek David-AURA Havlíčkův Brod Kristýna Krajánková-AURA Havlíčkův Brod Vilém Meduna
9.- PK Sezemice - Chocholouš Ladislav-PC Sokol Lipník Romain Nacu-PK Sezemice Josef Beránek
10.- TOP - ORLOVÁ - Bačo David-TOP - ORLOVÁ Kamil Jurišta-SKP Hranice VI-Valšovice Tomáš Kutý
11.- PAK Albrechtice - Ševčík Jaroslav-PAK Albrechtice Kamil Vajčovec-ŚKP CARBON Katowice Bogusław  Biel
12.- HRODE KRUMSÍN - Drmola Miroslav-SKP Hranice VI-Valšovice Jiří Gratcl-Club Rodamiento Magda Sjögren
13.- Kulový blesk Olomouc - Hildenbrand Benjamin-Kulový blesk Olomouc Martin Skopal-Kulový blesk Olomouc Radek Skopal
14.- PK 1293 Vojnův Městec - Fereš Pavel-PK 1293 Vojnův Městec Jiří Fereš-AURA Havlíčkův Brod Pavel Pachla
15.- HRODE KRUMSÍN - Pánek Miloslav-La Boule Modra Miroslav Neoral-La Boule Modra 0 Lankaš Ivo
16.- PC Sokol Lipník - Froňková Kateřina-PC Sokol Lipník Petr Morávek-PAK Albrechtice Václav Valík
17.- HRODE KRUMSÍN - Konšel Robin-Kulový blesk Olomouc Petr Voňka-HRODE KRUMSÍN František Krpec
18.- FENYX Adamov - Král Pavel-FENYX Adamov Jiří Němec-KLIP Litovel Lubomír Anton
19.- PAK Albrechtice - Dujava Zdeněk-PAK Albrechtice Jan Bukovčík-PAK Albrechtice František Fajmon
20.- KLIP Litovel - Pavlů Ladislav-KLIP Litovel Oldřich Hudos-KLIP Litovel Alena Krystková
21.- Kulový blesk Olomouc - Rozsypalová Jana-Carreau Brno Šárka Moosová-Kulový blesk Olomouc Jiří Voňka
22.- 1. Starobrněnský PK - Ilgner Vladimír-1. Starobrněnský PK Jiří Krtička-1. Starobrněnský PK Petr Blažej
23.- KLIP Litovel - Popelka Josef-KLIP Litovel Petr Škobrtal-KLIP LITOVEL Vladimír Fišr
24.- UBU Únětice - Kot Pavel-UBU Únětice Jiřina Kotová-AURA Havlíčkův Brod Miloslav Šupol
25.- HRODE KRUMSÍN - Karásková Františka-HRODE KRUMSÍN Jiří Karásek-    Konšelová Lenka
26.- KLIP Litovel - Linduška Petr-KLIP Litovel Dušan Uhlár-KLIP Litovel Zdeňka Kolářová
 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Info-portál asociace petánque
PÉTANQUER

Kalendář akcí

« 01 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení

Anketa

Který turnaj KLIPu Litovel máte nejraději?

  Litovel ÓPN
6 (21,4%)

  Hanácky bakole
5 (17,9%)

  Čerlinka CUP
5 (17,9%)

  TOP KLIP
12 (42,9%)