Originál kolekce na Zoot.cz

Vítejte na stránkách Klubu litovelského pétanque (KLIP Litovel).

Rádi se s Vámi setkáme na našich turnajích nebo v pondělí (případně ve čtvrtek), kdy máme od 17:30 hodin v měsících duben a říjen (18 hod květen až září) na petanquedromu v Litovli u sokolovny tréninky pétanque.

Výsledky z posledního turnaje v Litovli

publikováno 06.11.2017

trojice TOP KLIP 2017 výsledné pořadí:

1 Michálek Ivo Carreau Brno,  Moosová Šárka Carreau Brno;  Stano Michal (SVK) HOHENLOHE
2 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc, Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc, Miroslav Neoral SVK LABOULE
3 Bačo David TOP - ORLOVÁ,  Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ,  Krpec František HRODE KRUMSÍN
4 Hildenbrand Benjamin Kulový blesk Olomouc, Skopal Martin Kulový blesk Olomouc,  Ferlay Matyáš Carreau Brno
5 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice, Vajčovec Kamil PAK Albrechtice, Biel Bogusław ŚKP CARBON
6 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK, Anton Lubomír KLIP Litovel, Blažej Petr 1. Starobrněnský PK
7 Krchňáková Etela Slopak, Volárik Michal CAP, Lampert Martin CAP
8 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN, Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN, Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN
9 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ, Bureš Pavel st. HAPEK, Burešová Jana HAPEK
10 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN, Meduna Vilém AURA Havlíčkův Brod, Krajánková Kristýna AURA Havlíčkův Brod
11 Teufel Rafał MYŚLENICKI KP, Adrian Latkowski Polsko, Gabriel Gambrat  Polsko
12 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN, Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN, Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN
13 Olšár Marek TOP - ORLOVÁ, Karásková Františka HRODE KRUMSÍN, Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN
14 Horčica Vojtěch SLOPE Brno, Janík Petr SLOPE Brno, Cimala Jakub Orel Řečkovice
15 Hudos Oldřich KLIP Litovel, Pavlů Ladislav KLIP Litovel, Krystková Alena KLIP Litovel
16 Nacu Romain PK Sezemice, Brandýský Vladimír PK Sezemice, Beránek Josef PK Sezemice
17 Gratcl Martin SKP Hranice VI-Valšovice, Jakeš Zbyněk SKP Hranice VI-Valšovice, Šugar Zdeněk
18 Voříšková Irena, Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc, Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ
19 Kučera Martin TOP - ORLOVÁ, Kučerová Jana TOP - ORLOVÁ, Konšelová Lenka HAPEK
20 Macek Petr KLIP Litovel, Šamšulová Jana KLIP Litovel, Kreml Jaroslav ŠUMPERK
21 Král Pavel FENYX Adamov, Mrlina Karel FENYX Adamov, Handl Zdeněk FENYX Adamov
22 Klúčiková Dana SLOPAK, Šebeňová Alexandra Slopak, Krajčovičová Katarína KLAP
 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Výsledky z posledního turnaje v Litovli
trojice TOP KLIP 2017 výsledné pořadí: 1 Michálek Ivo Carreau Brno,  Moosová Šárka Carreau Brno;  Stano Michal (SVK) HOHENLOHE 2 Skopal Radek ...

Kalendář akcí

« 01 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení

Anketa

Který turnaj KLIPu Litovel máte nejraději?

  Litovel ÓPN
6 (19,4%)

  Hanácky bakole
5 (16,1%)

  Čerlinka CUP
8 (25,8%)

  TOP KLIP
12 (38,7%)



Panska moda na Zoot.cz