Vítejte na stránkách Klubu litovelského pétanque (KLIP Litovel).

Rádi se s Vámi setkáme na našich turnajích nebo v pondělí (případně ve čtvrtek), kdy máme od 17:30 hodin v měsících duben a říjen (18 hod květen až září) na petanquedromu v Litovli u sokolovny tréninky pétanque.

Pořadí z posledního turnaje v Litovli

publikováno 09.04.2017

          trojice Čerlinka CUP 2017 výsledné pořadí:
1. Marcin Wachala    , Piotr Wijas    , Sergiusz Gadek           Polsko

2. Valík Václav PAK Albrechtice, Skopal Radek Kulový blesk Olomouc, Žiak Vojtěch PAK Albrechtice

3 . Král Pavel FENYX Adamov, Faltýnek David HRODE KRUMSÍN, Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN

4. Anton Lubomír KLIP Litovel, Brož Oldřich St PK 1293 Vojnův Městec, Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod

5.Charvát Jan FENYX Adamov, Burešová Jana HAPEK, Bureš Pavel st. HAPEK       ;

6. Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN, Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc, Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN

7. Konšel Robin P.C.B.D., Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN, Krpec František HRODE KRUMSÍN

8. Linduška Petr KLIP Litovel, Uhlár Dušan KLIP Litovel, Fišr, Vladimír

9. Drmola Michal HRODE KRUMSÍN, Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN, Drmola David HRODE KRUMSÍN

10.Chocholouš Ladislav PK Sezemice, Nacu Romain PK Sezemice, Beránek Josef PK Sezemice

11.Soldán Michal HRODE KRUMSÍN, Juráň Petr Carreau Brno, Pírek Martin HRODE KRUMSÍN

12.Konečná Mariana Kulový blesk Olomouc, Konečný Pavel Kulový blesk Olomouc, Rostislav Krušinský

13.Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice, Vajčovec Kamil PAK Albrechtice, Fajmon František PAK Albrechtice

14.Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ, Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ, Kučera Martin TOP - ORLOVÁ

15.Pavlů Ladislav KLIP Litovel, Krystková Alena KLIP Litovel, Macek Petr KLIP Litovel

16.Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK, Rylichová Jarmila SLOPE Brno, Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Pořadí z posledního turnaje v Litovli
        &n trojice Čerlinka CUP 2017 výsledné pořadí: 1. Marcin Wachala    , Piotr ...

Kalendář akcí

« 04 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
     12
34567 89
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Anketa

Který turnaj KLIPu Litovel máte nejraději?

  Litovel ÓPN
6 (19,4%)

  Hanácky bakole
5 (16,1%)

  Čerlinka CUP
7 (22,6%)

  TOP KLIP
13 (41,9%)